ZAPRASZAMY NA WCZASY
DO NASZYCH OŚRODKÓW

OŚRODEK MARINA

OŚRODEK MIASTO

PORCIK W OŚRODKU MARINA

po dodatkowe informacje dzwoń

  tel. (071) 339-9571

  email:polmax@polmax.com.pl

DZIWNÓWpiękna nadmorska gmina wczasowa i rybacka położona w północnej części województwa szczecińskiego jest jednym z najpiękniejszych zakatków Pomorza Zachodniego.
Od północy graniczy z morzem Bałtyckim a od strony południowej z Zalewem Kamieńskim i Jeziorem Wrzosowskim, akwen morski i zalewowy łaczy rzeka Dziwna. Razem to około 30 km. brzegów wodnych na których każdy znajdzie coś dla siebie - dla miłośników plażowania nadmorskie czyste plaże, dla tych co lubia wędkować przepiękne zakatki nad morzem, zalewem i leśnym jeziorem.

Czynny wypoczynek zapewnia państwu także: - pole golfowe z prawdziwego zdarzenia w Łukęcinie; - ośrodek hippiczny - także w Łukęcinie; - promenada spacerowa na wydmach; - wycieczki na teren Wolińskiego Parku Narodowego gdzie liczne szlaki rowerowe i spacerowe prowadza w najpiękniejsze części wyspy z niepowtarzalnymi tworami natury (klifowe brzegi nad morzem i nad zalewem, rezerwat pokazowy żubrów i siedlisko orła białego, Jezioro Turkusowe, Wzgórza Mokrzyckie i wiele innych miejsc)

- rejsy statkiem żeglugi przybrzeżnej do Kamienia Pomorskiego, gdzie w zabytkowej gotyckiej katedrze odbywaja się festiwale muzyki organowej; - organizowane w sezonie turnieje, modnej ostatnio, siatkówki plażowej; - bogaty arsenał środków pływajacych ( łodzie, kajaki, rowery wodne itd. ) jakimi dysponuja gospodarze plaż w każdej z miejscowości gminy; Gmina należy do atrakcyjnych turystycznie ze względu na środowisko, które na naszym wybrzeżu jest najczystsze.

Na całej długości brzegów istnieje możliwość zarówno plażowania jak i kapieli. Temperatura wody w lipcu waha się między 17 a 20 0C, a wybitnie morski klimat sprawia. ze region ten ma wysokie walory zdrowotne. Stad liczne sanatoria i ośrodki rehabilitacyjne, w których leczone sa schorzenia układu oddechowego oraz choroby reumatyczne.


KOLEKCJA PIĘKNYCH ZDJĘĆ
PHOTO GALERIE